Par Mums

Transporta kompānija "Med Cargo" tika dibināta 2012.gadā. Mūsu kompānijas pamatvirzieni ir: saliktu kravu pārvadājumi visā Eiropā, Baltijas valstīs un NVS (Krievija, Ukraina, Baltkrievija, Kazahstāna). Veicam arī kravu konsolidāciju un muitas, transporta dokumentu noformēšanu.

Par visu sīkāk

Katru dienu mēs vācam kravas visā Eiropā, tad piegādājam tās uz mūsu termināliem Polijā, Lietuvā vai Latvijā. Termināļos mēs izkraujam kravas, apstrādājam tās un nosūtam un beidzamiem piegādes punktiem. Ja ir vēlēšanās, kravas uz ЕХ Works noteikumiem var paņemt no mūsu termināla, bez tam, kravu plūsmas var konsolidēt to turpmākai piegādei beidzamā punktā. Bez konsolidācijas mūsu deklaranti vienmēr būs priecīgi palīdzēt ar muitas un transporta dokumentu noformēšanu. Sadarbībā ar mūsu pastāvīgajiem partneriem mēs varam īstenot kravu piegādi no termināliem uz NVS valstīm.

    Mūsu galvenās priekšrocības:

  • vienādas sadarbības iespējas gan juridiskām personām, gan privātiem pasūtītājiem
  • zemas, konkurētspējīgas cenas
  • ātra kravu piegāde no Eiropas, Baltijas valstīm līdz mūsu termināliem
  • ērta tiešsaites sistēma pasūtījumu noformēšanai un to izsekošanai

Mūsu misija:

Būt uzticamam partnerim loģistikas pakalpojumos mūsu partneriem, nodrošinot kvalitatīvu servisu par konkurētspējīgām cenām. Mēs esam par ilgtermiņa un savstarpēji izdevīgu sadarbību.

Jautājumu gadījumā par sadarbību lūdzam griezties klientu apklpošanas nodaļā.

Ar cieņu, "Med Cargo".